NOBILITO BUS

LINIA NR 1 –NIEBIESKA (16+1- 17 osób)

06:32 RĘDZINY, UL. WOLNOŚCI – HEREŹNIAK K (1)

06:35 RĘDZINY, KOŚCIÓŁ – KACPERAK W, KACPERAK O (2)

06:40 RUDNIKI, KOŚCIÓŁ-PTAK SZ (1)

06:46 RZERZĘCZYCE, PRZEJAZD–  CHELIŃSKI, KUBAN (2) 

06:50 KŁOMNICE, ZA MOSTEM–  TRYBULAK M (1) 

06:56 WITKOWICE, PKS – KOŁODZIEJCZYK P (1)

07:01 RUDNIKI NOWE II – WOLSKI SZ (1)

07:05 KOŚCIELEC, SZKOŁA- PIETRZYKOWSKI W, TKACZYK H, TUREK (3)

07:09 MYKANÓW, CICHA – KAROŃ M (1)

07.17 RYBNA, REMIZA – KUBAS M,  (1) 

07.24 KUŹNICA KIEDRZYŃSKA, SKRZYŻOWANIE – BULSKI J (1)

07.32 KIEDRZYN, RONDO– GLIN P (1)

07:39 CZĘSTOCHOWA, CENTRUM HANDLOWE M1 KRÓL S (1)

07:50 CZ-W A, SMS OKÓLNA

Nazwa linii: CZĘSTOCHOWA – MYKANÓW – CZĘSTOCHOWA


LINIA NR 1 –NIEBIESKA (13 OSÓB)

Nazwa linii: CZĘSTOCHOWA – MYKANÓW – CZĘSTOCHOWA LINIA NR 1 –NIEBIESKA (12 OSÓB)

Odjazdy ;16:20 SMS OKÓLNA 16:50 Loretańska                      

17:10  RĘDZINY, UL. WOLNOŚCI – HEREŹNIAK K(1)

17:12  RĘDZINY, KOŚCIÓŁ – KACPERAK W, KACPERAK O, (2)

17:16 RUDNIKI , KOŚCIÓŁ – PTAK SZ (1)

17:20 WITKOWICE, PKS – KOŁODZIEJCZYK P (1)

17:23 RZERZĘCZYCE, PRZEJAZD–  CHELIŃSKI, KUBAN (2) 

17:28  KŁOMNICE, ZA MOSTEM–  TRYBULAK M (1)

17:38  RUDNIKI NOWE II – WOLSKI SZ(1)

17:43  KOŚCIELEC, SZKOŁA- PIETRZYKOWSKI W, TKACZYK H, TUREK (3)

17:48 MYKANÓW, CICHA – KAROŃ M (1) 

17.56 RYBNA, KUBAS M (1)

18.03 KUŹNICA KIEDRZYŃSKA, SKRZYŻOWANIE – BULSKI J (1)

KIEROWCA ODPOWIEDZIALNY- PAN Stanisław Tel. 726 056 996

 


NOBILITO BUS

 NOBILITO BUS LINIA NR 2 –CZERWONA

Nazwa linii: CZĘSTOCHOWA-MYSZKÓW- CZĘSTOCHOWA  18 +2 OSOBY

06:38  MYSZKÓW, BIEDRONKA ul SIKORSKIEGO WALUDA K, KATOLIK M, STELMACH, SYMA F (4)

06.46  MYSZKÓW, KWIACIARNIA – MALIGŁÓWKA A, KRAWCZYK (3)

06.57  ŻARKI LETNISKO – KLAMSKI M (1)

07:04  PORAJ, 3 MAJA –  PODSIEDLIK K(1)

07.14 KAMIENICA POLSKA ul. KONOPNICKIEJ- SZARAWARA M (1)

07.24  WRZOSOWA, KŁADKA – KARPIŃSKI A (1)

07.28 CZĘSTOCHOWA, RAKOWSKA – JĘDRYCHOWSKI, HOBOT, CAŁUZIŃSKI, SZCZYGŁOWSKI (4)

07.30 CZĘSTOCHOWA, OKRZEI-LIDL –RADŁO,  GAWRON S , KOZŁOWSKI M, NOWAK K, SWOBODA(5)

07:40 CZĘSTOCHOWA,SOBIESKIEGO MPK  NAJGRODZKI, FAROŃ K(2)

07:50 CZ-WA, SMS OKÓLNA

KIEROWCA ODPOWIEDZIALNY PAN Tadeusz tel. 607 465 175


NOBILITO BUS LINIA NR 2/3CZERWONA /ZIELONA

Nazwa linii: CZĘSTOCHOWA-MYSZKÓWWOŹNIKI  CZĘSTOCHOWA  17 OSÓB

LINIA NR 2/3 –CZERWONA /ZIELONA

Odjazdy ;16.20 SMS OKÓLNA, 16.50 LORETAŃSKA

17.02  POCZESNA, PRZYSTANEK MPK – KARPIŃSKI A (1)

17.15  KAMIENICA POLSKA, ul  BOTANICZNA- SZARAWARA M (1)

17.30 WOŹNIKI, STADION– HAJDA K, HAJDA J, SKROBEK A, BEDNARCZYK ,WOLSKI O(5)

17.39  WINOWNO, OPOLSKA – GAWĘDA A, GAWĘDA S,  (2)

17:53  MYSZKÓW, BIEDRONKA ul SIKORSKIEGO –  WALUDA K, KATOLIK M, STELMACH, SYMA F (4)

17:58 MYSZKÓW , KWIACIARNIA MALIGŁÓWKA A,  KRAWCZYK , PTAK B(3)

18.06 ŻARKI LETNISKO – KLAMSKI M(1)

KIEROWCA ODPOWIEDZIALNY PAN Tadeusz tel. 607 465 175


NOBILITO BUS LINIA NR 3

Nazwa linii: CZĘSTOCHOWA-WOŹNIKI- CZĘSTOCHOWA 7+1  OSÓB

LINIA NR 3 –ZIELONA

06.57   WINOWNO, ul OPOLSKA  – GAWĘDA A, GAWĘDA S (2)

07:08  WOŹNIKI, STADION – HAJDA K, HAJDA J, SKROBEK A ,BEDNARCZYK,  WOLSKI O(5)

07:33 CZ-WA, RONDO MONTE CASINO – RAJCZYKOWSKI (1)

07:50  CZ-WA, SMS OKÓLNA

KIEROWCA ODPOWIEDZIALNY ;  Pani Bożena  tel. 502 271 726


NOBILITO BUS

LINIA NR 4 –BRĄZOWA  

Nazwa linii: CZĘSTOCHOWA-MIEDŹNO- CZĘSTOCHOWA  13  OSÓB  

06:35  MIEDŹNO, KOŚCIÓŁ – BEDŁA B, KRYNICKI, MATYJA A, TAŁAJCZYK B ,BŁACHOWICZ K (5)

06:43  KAMYK, OŚRODEK ZDROWIA– FIGZAŁ M (1)

07.00  WRĘCZYCA, SIENKIEWICZA LEWIATAN- LIS M, KAŚKÓW S (2)

07.08  BÓR ZAPILSKI, PRZYSTANEK PKS– MEROŃ J (1)

07.22  BLACHOWNIA, BIEDRONKA – CZERKIESKI F, LEŚNIAK D (2)

07.27 ŁOJKI, SKLEP – ŻAKOWSKI D (1)

07.31  GNASZYN – RZOŃCA P (1)

07:50  CZ-WA, SMS OKÓLNA

KIEROWCA ODPOWIEDZIALNY Pan Eugeniusz tel. 503 617 410


NOBILITO BUS

Nazwa linii: CZĘSTOCHOWA-MIEDŹNO- CZĘSTOCHOWA  11 OSÓB

LINIA NR 4 –BRĄZOWA

Odjazdy ;16:20   SMS OKÓLNA             

16.33 KAMYK, OŚRODEK ZDROWIA– FIGZAŁ M (1)

16.44 MIEDŹNO, KOŚCIÓŁ- BEDŁA B, KRYNICKI, MATYJA A, TAŁAJCZYK B, BŁACHOWICZ K(5)

17.09 WRĘCZYCA, SIENKIEWICZA LEWIATAN- KAŚKÓW S, LIS M (2)

17.14  BÓR ZAPILSKI, PRZYSTANEK PKS– MEROŃ J (1)

17.25  BLACHOWNIA, BIEDRONKA – CZERKIESKI F (1)

17.30  ŁOJKI,SKLEP  – ŻAKOWSKI D (1)

KIEROWCA ODPOWIEDZIALNY; Pan Eugeniusz tel. 503 617 410

Close Menu