ZOSTAŃ PARTNEREM SMS NOBILITO

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, Szkoła Mistrzostwa Sportowego NOBILITO  przygotowała atrakcyjną ofertę partnerską dla Firm, które są zainteresowane wsparciem jej działalności. Uważamy, że w dzisiejszych czasach niezwykle ważne jest promowanie sportu wśród dzieci i młodzieży. Reklamując swoje usługi, podnosicie Państwo prestiż swojej Firmy.

Z największą przyjemnością przyjrzymy się indywidualnie każdej potrzebie wypływającej ze strony Partnera, a także dostosujemy się do jak najdogodniejszej formy współpracy. Jeżeli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt

– mailowy: sabina.lorens@sms-nobilito.pl

Zachęcamy także Państwa do przekazywania 1% swojego podatku na Fundację Skra Częstochowa.

W profesjonalnym sporcie nie ma drogi na skróty – na sukces składają się lata treningów. Podobnie jest w biznesie – jego pozycję buduje się latami. Dlatego, sponsorując sport, zamiast działać doraźnie poprzez krótkie kampanie, warto włożyć wysiłek w stworzenie wieloletniej strategii, dzięki której skorzystają i sportowcy, i biznes, ale też środowisko lokalne. Sponsorowanie Szkoły Mistrzostwa Sportowego to inwestycja w przyszłość oraz danie młodym ludziom szansy na rozwój i kształtowanie ich charakteru poprzez sport. Państwa obecność w naszym projekcie pozwoli Nam na świadczenie usług na coraz wyższym poziomie i będzie dla nas jednocześnie wsparciem i wyróżnieniem dla podejmowanych przez nas inicjatyw. Staramy się, aby korzyści płynące z naszej współpracy rozkładały się równomiernie przynosząc, jak najwięcej pozytywnych efektów każdej ze stron.


NASZĄ MISJĄ JEST POŁĄCZENIE SPORTOWYCH PASJI Z EDUKACJĄ NA WYSOKIM POZIOMIE

Szkoła Mistrzostwa Sportowego „NOBILITO” jest szkołą niepubliczną, której założycielem było Stowarzyszenie SKRA Częstochowa. Obecnie podmiotem prowadzącym SMS jest Fundacja SKRA Częstochowa. Szkoła spełnia wszelkie wymogi zgodnie z kryteriami kształcenia stawianymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i posiada uprawnienia szkoły publicznej. Siedzibą „NOBILITO” jest budynek, znajdujący się przy ulicy Okulickiego 31/39 w Częstochowie.

W ramach współpracy z Klubem Sportowym SKRA Częstochowa, UKS Orka Częstochowa oraz Stowarzyszeniem Kultury Fizycznej „Częstochowska Siatkówka” (KS AZS 2020) uczniowie SMS „NOBILITO” w czasie treningów korzystają z profesjonalnej bazy treningowej tj.: Miejski Stadion Piłkarski „SKRA” (ul. Loretańska 20), Hala Sportowa Częstochowa (ul. Żużlowa 4), Kryta Pływalnia „Sienkiewicz” (al. NMP 56).

Szkoła Mistrzostwa Sportowego „NOBILITO” oferuje klasy sportowe o profilu piłka nożna (dziewczęta i chłopcy), pływanie (dziewczęta i chłopcy) oraz piłka siatkowa (chłopcy).

Od roku szkolnego 2019/2020 powiększyliśmy naszą ofertę edukacyjno-sportową i otworzyliśmy Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego dla rocznika 2003 – trzyletnie oraz dla rocznika 2004 – czteroletnie.

Close Menu