Gość specjalny w naszej szkole!

W miniony piątek w murach Szkoły Mistrzostwa Sportowego pojawił się wyjątkowy gość. Był to znany dziennikarz telewizyjny, Marcin Musiał, który przeprowadził warsztaty dla naszych uczniów. Było wesoło, było ciekawie, było pouczająco.

Bycie profesjonalnym sportowcem, to nie tylko treningi i mecze. To również kontakt z mediami i budowanie właściwego wizerunku. A od kogo uczyć się zachowania przed kamerami jak nie od profesjonalisty? Dlatego też w piątkowe popołudnie w naszej szkole gościł Marcin Musiał, dziennikarz telewizyjny znany z transmisji na kanale Eleven Sports oraz portalu WP Sportowe Fakty.

Komentator, reporter oraz wydawca przeprowadził warsztaty, w trakcie których nasi uczniowie poznali tajniki pracy dziennikarzy, a także zastanawiali się nad właściwym poprowadzeniem rozmowy w trakcie meczu czy po jego zakończeniu.

Dużym walorem warsztatów była bez wątpienia warstwa praktyczna. Młodzi piłkarze Akademii Skry Częstochowa mieli okazję sprawdzić się podczas wywiadu przed kamerą, co pozwoliło jeszcze lepiej zrozumieć popełnione błędy.

Bez wątpienia wiele się nauczyliśmy, a warsztaty prowadzone były w niezwykle miłej atmosferze! Marcinowi Musiałowi dziękujemy za przekazanie cennej wiedzy i poświęcony czas!

Close Menu