Rekrutacja do SP. Nowy kierunek: taniec!

Rekrutacja do szkół podstawowych

Z przyjemnością informujemy, że w roku szkolnym 2023/2024 mamy w planach otwarcie nowej klasy sportowej (IV) z elementami tańca. W ramach szkolenia sportowego proponujemy 16 godzin zajęć sportowych: zajęcia taneczne, gimnastykę artystyczną, akrobatykę, basen i trening motoryczny. W programie będą również zajęcia choreograficzne i teatralne.

Kontynuujemy też nabór do klas sportowych (4 – 7) o profilu piłka nożna i profilu pływanie. Do klas z piłką nożną obowiązują testy sprawnościowe – zgoda_rodzicow_testSP , które odbędą się 4 czerwca o godz. 16.00 na Stadionie Skry przy ul Loretańskiej.

Marzysz o specjalistycznym szkoleniu sportowym i wysokim poziomie nauczania? W NOBILITO zrealizujemy Wasze marzenia! Oferujemy profesjonalną kadrę, nowoczesne, multimedialne sale lekcyjne, strefę relaksu, opiekę fizjoterapeuty, bezpieczeństwo i wspaniałą atmosferę.

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE – 24 MARCA 2023 na godzinę 17.00

Zachęcamy do kontaktu, by poznać więcej szczegółów oraz do śledzenia informacji na naszej stronie internetowej sms-nobilito.pl i FB.

Złożenie wniosku do szkoły od 12 do 20 czerwca 2023 w sekretariacie szkoły (możliwy skan na adres mailowy: sekretariat@sms-nobilito.pl), dostarczenie świadectwa ukończenia klasy III od 26 czerwca.

wniosek-o-przyjecie-do-szkoly-SP

Close Menu