Projekt #BazaDlaSkrzaków wygrywa w Budżecie Obywatelskim!

Miło nam poinformować, że projekt Klubu Sportowego Skra Częstochowa związany z rozbudową bazy treningowej wygrał w tegorocznym Budżecie Obywatelskim! Dzięki Waszym głosom i niesamowitemu zaangażowaniu dzieci i młodzież trenująca w Akademii oraz uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Nobilito” z profilu piłka nożna będą miały jeszcze lepsze warunki do rozwoju swoich sportowych pasji.

Fakt zajęcia pierwszego miejsca w głosowaniu pokazuje, że Skra jest organizacją głęboko zakorzenioną w sercach mieszkańców Częstochowy. Klubem, który działa dla naszego miasta. Drużyną, która zjednoczyła bardzo wielu przychylnych ludzi. Dzisiejszy sukces Klubu Skra Częstochowa to kolejny duży krok na drodze rozwoju Skry Częstochowa ale także naszej szkoły, bo nie zapominajmy, że te dwie instytucje bardzo ściśle współpracują ze sobą na co dzień.

Dziękujemy za wszystko. Ten sukces, to tak naprawdę jest Waszym wielkim sukcesem!!!

Na koniec warto również docenić i wymienić inne projekty ogólnomiejskie, które zostały zgłoszone do realizacji:

„Modernizacja pawilonu B oraz zakup specjalistycznego samochodu do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie”;

„Odnowienie wewnętrznego dziedzińca znajdującego się na terenie IX LO im. C.K Norwida w Częstochowie”;

„Budowa kreatywnej strefy gier przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Zdobywców Przestworzy w Częstochowie”;

„Zatrzymać depresję – zwiększenie dostępności pomocy psychoterapeutycznej w Częstochowie”.

Close Menu