B 2 –  1 liga wojewódzka juniorów młodszych  U-16 (r. 2005)
Rekord Bielsko Biała – Skra Częstochowa 1 – 1
sobota, 20.03.2021 g. 12.00
Bielsko Biała, ul. Startowa 13

W sobotę w daleką podróż udała się drużyna B2. Z różnych przyczyn zabrakło w kadrze meczowej kilku podstawowych zawodników jak Kociszewski, Żurawski, Garczarek, Antczak i Major. W Bielsku-Białej mecz rozgrywany był na bardzo wąskim i krótkim boisku, co  w pierwszym kwadransie meczu sprawiiło kłopot naszej drużynie.
Dopiero w po kilkunastu minutach zawodnicy Skry przyzwyczaili się do specyficznego boiska i gra zaczęła wyglądać o wiele lepiej.Najpierw z dystansu próbował pokonać bramkarza Mikołaj Kasprzycki, a chwilę później Kacper Merta mógł wykorzystać złą interwencję bramkarza gospodarzy, ale zabrakło szczęścia. Końcówka pierwszej połowy to ciąg zdarzeń jak strata piłki w środkowej strefie, poślizgnięcie się obrońcy przy próbie przejęcia piłki i ostatniej minucie tracimy bramkę na 1-0.

W przerwie trener zadecydował o zmianie systemu gry i przejściu na dwóch napastników. Gra Skrzaków wyglądała bardzo dobrze, bramkę strzela Kacper Merta, ale sędzia dopatruje się spalonego. Chwilę później znowu z dystansu sprawdza bramkarza Mikołaj Kasprzycki, ale ten popisuje się świetną paradą. Kolejne ataki Skry doprowadzają do remisu. W 69 minucie, Piotr Wichrowski popisuje się skutecznym uderzeniem  nożycami.Końcówka meczu to wyrównana gra obu zespołów – najpierw z linii własnej bramki wybija piłkę Mateusz Ślemp, a w ostatnich 5 minutach dochodzimy do dwóch sytuacji strzeleckich, w których niestety jesteśmy nieskuteczni.

Mecz kończy się sprawiedliwym remisem 1-1. Warto nadmienić, że w rundzie wiosennej przegraliśmy oba spotkania z Rekordem, który przed tym meczem mógł się pochwalić bilansem meczowym 13-3-3. Remis na trudnym terenie cieszy, a postęp w grze rocznika 2005 cieszy jeszcze bardziej.

Skład:

Rosiak – Sobala (46’ Wichrowski) Serwaciński Niedzielski Bulski (61’ Adamowski) – Woszczyk (70’ Szałaj) Kasprzycki Ślemp – Ostaszewski (77’ Lichosik) Merta (88’ Karoń) Brzostkiewicz

Bramki:

1-0 Rekord BB – 45′
1-1 Piotr Wichrowski  69′

C 1 –  1 liga wojewódzka trampkarzy starszych  U-15 (r. 2006)
Pogoń Imielin – Skra Częstochowa 3 – 1
sobota, 20.03.2021 g. 12.30
Imielin, ul. Hellera 37

Mecz w Imielinie dla trampkarzy również okazał się sporym wyzwaniem z racji braków kadrowych. Dobre spotkanie w wykonaniu zawodników Trenera Siudy niestety zaburzyły niewykorzystane sytuacje bramkowe. Trzymamy kciuki za poprawę skuteczności już w najbliższej kolejce!

Skład:

Hobot,  Podsiedlik, Dembczyk, Mucha, Kozuch, Brodziak, Szczygłowski, Szydzisz, Tałajczyk, Kabacik, Waluda.

Grali również: Frukacz, Gawęda, Maciejewski, Czupryna, Czyżowski, Jędrychowski.

C 2 –  1 liga wojewódzka trampkarzy starszych  U-14 (r. 2007)
Champions Rybnik – Skra Częstochowa 2 – 2
sobota, 20.03.2021 g. 13.00
Radlin, ul. Mariacka 93

Drużyna Trenera Rycharskiego przywozi z Rybnika 1 punkt. Po 60 minutach Nasz zespół przegrywał 2:0, jednak zdołał się podnieść i doprowadzić do remisu.