Raport meczowy | KS Skra ’08 | 18.01 – 24.01.2021

ŁKS Łódź – SKRA Częstochowa

1:1

Spotkanie w Łodzi było bardzo wartościowym doświadczeniem, mocna drużyna gospodarzy zawiesiła wysoko poprzeczkę.
Pomimo braków kadrowych drużyna pokazała w tym dniu charakter. Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy
dzięki bardzo dobrej organizacji gry w obronie wysokiej uniemożliwiali nam skuteczne utrzymanie posiadania piłki, jednak
w kolejnych minutach udaje nam się dopasować do warunków postawionych przez gospodarzy tworząc sytuacje
strzeleckie. W 20 minucie po składnej akcji i dobitce do bramki Tajchmana trafia zawodnik ŁKS, jednak nasza drużyna po
składnej akcji zakończonej precyzyjnym strzałem Alana Radło szybko doprowadza do remisu. W drugiej połowie zmieniamy
formułę i gramy 11×11 jednak bramek już nie oglądamy i spotkanie kończmy remisem.

SKRA Częstochowa – GKS Bełchatów

4:1

Mecz z GKS rozegrany był w bardzo trudnych warunkach. Przez intensywne opady śniegu spotkanie miało charakter w
którym zawodnicy mogli rozwijać cechy wolicjonalne oraz motoryczne. Taktyka i technika użytkowa zeszły na dalszy plan.
W tych trudnych warunkach to Bełchatowianie potrafili sobie lepiej poradzić.