Siatkarskie powołania naszej uczennicy Nadii Siudy

Miło nam poinformować, że Nadia Siuda,

znalazła się pośród dziewcząt powołanych do Reprezentacji Kadry Śląska piłki siatkowej na XXVI Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży „Lubelskie” 2020″ w dniach 22-25.10.2020 w Chełmie.

Dodatkowo Polski Związek Piłki Siatkowej powołał ją, na zgrupowanie Reprezentacji Polski U-15, będące kolejnym etapem selekcji zawodniczek do kadry Polski Minikadetki, a w perspektywie udziału w Mistrzostwach Europy.
Zgrupowanie odbędzie się w dniach od 25 do 31 października w COS Szczyrk, ul. Plażowa 8, 43-370 , Szczyrk
Podczas zgrupowania kadra planuje rozegrać, mecze kontrolne z Reprezentacją Czech.

Nadia na co dzień występuje w Młodziczkach MKS Dwójka Zawiercie z którą odniosła historyczny sukces, zdobywając vicemistrzostwo Polski w finałach tej kategorii wiekowej, które odbyły się w dniach 25-27.09.2020r. w Grudziądzu.

Zespół, prowadzony przez trenera Sebastiana Tchórza, przez pierwsze 2 dni turnieju nie stracił nawet seta i z przytupem, przy wielkim wsparciu kibiców-rodziców, zameldował się w niedzielnym wielkim finale, w którym to musiał uznać wyższość drużynie z Kalisza. Gratulacje i brawa dla zawodniczek za ogromną wolę walki i litry potu zostawione na parkiecie oraz dla trenera za świetne przygotowanie drużyny.

 

 

 

źródło;

www.mksdwojkazawiercie.pl

www.szps.pl

www.pzps.pl

 

 

 

Close Menu