KS Skra ’09 | Raport meczowy | 5.10 – 11.10.2020r

Mecz ligowy: Znicz Kłobuck – Skra Częstochowa 08′

Wyjazdowym spotkaniem w Kłobucku druga drużyna rozpoczęła kolejkę na szczeblu III ligi wojewódzkiej. W tym dniu drużynę prowadził trener Wojciech Ślęzański.

Początek meczu to zdecydowana przewaga Skry i wyjście na prowadzenie 2:0. Z czasem gospodarze zaczęli dochodzić do głosu, efektem czego był kontaktowy gol w 15′ minucie. Skra wciąż miała przewagę, natomiast często nie potrafiła poradzić sobie z nisko ustawioną obroną Znicza. Z biegiem czasu i zmęczeniem zawodników na boisku zrobiło się więcej miejsca, obie ekipy popełniały więcej błędów, przez co padały kolejne gole.”

Skład: Wiktor Rajczykowski, Bartosz Kasiński, Filip Szuter, Piotr Bajor, Franciszek Syma, Filip Turek, Filip Węgrzyn, Marcin Rzeźniczek, Hubert Tkaczyk, Filip Czerkieski

Wynik końcowy: 2:6 (1:4)

0:1 – F. Czerkieski

0:2  – P. Bajor

1:2

1:3 – H. Tkaczyk

1:4 – F. Węgrzyn

2:5 – H. Tkaczyk

2:6 – F. Czerkieski

Mecz ligowy:  Skra Częstochowa 08′  – Juventus Piekary Śląskie

Niedzielne przedpołudnie spędzamy tym razem na boisku treningowym na Powstańców aby rozegrać kolejne spotkanie ligowe na poziomie II ligi wojewódzkiej.

„Od początku spotkania dało się zauważyć w obu drużynach sporą chęć zwycięstwa, spotkanie dobrze się oglądało i obie drużyny stworzyły sobie okazje do zdobycia bramek. Nasza drużyna dwukrotnie nie trafia po sam na sam najpierw Siudy, a później Szutera. Przeciwnik za to oddaje strzał po ziemi po długim słupku jednak bardzo dobrze interweniuje Półtorak. Druga część to już przewaga naszej drużyny która umiejętnie zmienia centrum gry i szuka luk w ustawieniu przeciwnika. W 48 minucie w końcu bramkę zdobywa Breguła, jednak już po dwóch minutach tracimy prowadzenie po silnym uderzeniu lewą nogą z rzutu wolnego. Przy 1:1 konstruujemy kolejne okazje do zdobycia bramek, żeby w 55 minucie strzelić do bramki rywali. Pani Sędzina dopatruje się jednak w tej akcji pozycji spalonej i na dobicie przeciwnika nie starcza nam już czasu. Ogólnie rzecz biorąc było to bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Widać że drużyna wraca do dobrej, stabilnej, również fizycznej formy. Widząc jak dziś wyglądała drużyna i jak pracuje na treningach jestem przekonany że idziemy w dobrym kierunku.

Skład: Wiktor Rajczykowski, Tobiasz Półtorak, Dawid Ciepielak, Szymon Gawron, Igor Siuda, Konrad Szałaj, Mikołaj Miller, Alan Radło, Filip Szuter, Tymon Radomski, Bartosz Breguła, Filip Turek, Piotr Bajor, Filip Czerkieski

Wynik końcowy: 1:1 (0:0)

Bramki:

1:0  – B. Breguła

1:1

Close Menu