KS Skra’08 | Raport meczowy | 31.08 – 06.09.20r

Mecz ligowy: Skra Częstochowa 08′ – Stradom Częstochowa

Pierwszy mecz ligowy w III lidze wojewódzkiej przyszło nam rozegrać w środku tygodnia ze względu na przełożenie pierwotnego terminu który wypadał w czasie obozu w Wiśle.

„Trzeba otwarcie przyznać że rozegraliśmy bardzo słabe spotkanie które nie przystoi zawodnikom reprezentującym SMS Nobilito i Skrę Częstochowa. Jedynie fragmentami potrafiliśmy grać na przyzwoitym poziomie, jednak to zdecydowanie zbyt mało. Mam nadzieję że to tylko falstart i drużyna pokaże na jakim poziomie potrafi grać.”

Skład: Wiktor Rajczykowski, Tobiasz Półtorak, Filip Szuter, Filip Czerkieski, Piotr Bajor, Filip Szczepaniak, Franciszek Syma, Filip Turek, Filip Węgrzyn, Marcin Rzeźniczek, Hubert Tkaczyk, Bartosz Kasiński

Wynik końcowy: 2:0 (1:0)

1:0 – M. Rzeźniczek

2:0 – F. Syma

Mecz ligowy: Juventus Piekary Śląskie – Skra Częstochowa 08′

W drugiej kolejce jedziemy do Piekar Śląskich, aby na sztucznej nawierzchni rywalizować z drużyną Juventusu.

„Od początku spotkania chcieliśmy narzucić swój styl gry agresywnie podchodząc do przeciwnika i uniemożliwiając mu skutecznie otwarcie, jednak drużyna przeciwna otwierała do strefy wysokiej utrudniając płynną grę. Początek należał jednak do nas, kilka składnych akcji i dwukrotnie dochodzimy do sytuacji sam na sam, jednak nie udaje nam się zakończyć akcji bramką. Niewykorzystane sytuacje się mszczą i najpierw po rzucie rożnym, a później bo niedokładnym otwarciu gry i ataku szybkim przeciwnik obejmuje dwubramkowe prowadzenie. Po tym fragmencie tworzymy kolejne okazje m.in. poprzeczka Mateusza Lisa z rzutu wolnego czy 1×1 z bramkarzem Alana Radło jednak do przerwy nie trafiamy. Druga połowa to podobny obraz gry, jednak kolejne okazje udaje się nam już wykorzystywać. Najpierw głową po rzucie rożnym trafia kapitan drużyny Konrad Szałaj, później po kilku dobitkach w końcu do wyrównania doprowadza Bartosz Breguła, kilka minut później ten sam zawodnik po wbiegnięciu zza pleców wyprowadza nas na prowadzenie jednak sędzia spotkania dopatrzył się wątpliwego spalonego. Ostatnie minuty nie przynoszą kolejnych okazji i z Piekar wywozimy punkt.”

Skład: Wiktor Rajczykowski, Tobiasz Półtorak, Tymon Radomski, Dawid Ciepielak, Szymon Gawron, Igor Siuda, Konrad Szałaj, Mateusz Lis, Mikołaj Miller, Alan Radło, Bartosz Breguła, Adam Maligłówka, Bartosz Kasiński

Wynik końcowy: 2:2 (2:0)

Bramki:

1:0

2:0

2:1 – K. Szałaj

2:2 – B. Breguła

Mecz ligowy: Skra Częstochowa 08′ – Znicz Kłobuck

Tym razem na boisku treningowych na ulicy Powstańców podejmujemy drużynę Znicza Kłobuck prowadzoną przez Trenera Dominika Szczypióra.

„Początek spotkania w naszym wykonaniu był zachowawczy jednak dalsza część to przyzwoita, składna gra naszej drużyny która kontrolowała przebieg spotkania w konsekwencji odnotowując dziewięć trafień.”

Skład: Wiktor Rajczykowski, Tobiasz Półtorak, Filip Szuter, Piotr Bajor, Filip Szczepaniak, Franciszek Syma, Filip Turek, Filip Węgrzyn, Marcin Rzeźniczek, Hubert Tkaczyk

Wynik końcowy: 9:0 (4:0)

1:0 – F. Węgrzyn

2:0 – H. Tkaczyk

3:0 – F. Węgrzyn

4:0 – P. Bajor

5:0 – T. Półtorak

6:0 – T. Półtorak

7:0 – T. Półtorak

8:0 – M. Rzeźniczek

9:0 – F. Szuter

Close Menu