KS Skra 2009 | mecz ze Słowik Olkusz | 04.07.2020

Wygrany sobotni (04.07.2020r.) mecz sparingowy z zespołem z Słowik Olkusz. Chłopcy bardzo ambitnie podeszli do spotkania, każdy zawodnik będący na boisku zostawił dużo zdrowia. W każdej połowie zespół odniósł zwycięstwo w pełni zasłużone. Na boisku Skra Częstochowa była zdecydowanie lepszym zespołem, a organizacja była na bardzo dobrym poziomie w ataku czy też obronie. Z meczu na mecz zespół robi coraz większą postępy. W spotkaniu wystąpiło dwóch młodszych kolegów z rocznika 2010, którzy bardzo dobrze wypadli na tle zespołu. Gra zespołu bardzo cieszy trenera Mariusza Czoka, który przed meczem założył sobie zadania jakie chce realizować zespołowo oraz indywidualnie. Podsumowując, trener Mariusz Czok powiedział że, chłopcy zrealizowali te założenia i to go najbardziej cieszy. „Byliśmy bardzo skuteczni w ataku o czym świadczą strzelone bramki ale też mało ich straciliśmy ponieważ byliśmy konsekwentni i agresywni w obronie”.

BRAMKI

I POŁOWA SKRA-SŁOWIK OLKUSZ 5:0
2’SOŁTYSIK
12’PILARSKI
18’SIUDA
27’MUSIAŁ AS URBAŃSKI