KS Skra 2008/9 | RAP Radomsko | 27.06.2020

Zespół Skra Częstochowa 2008/2009 rozegrał kolejne swoje spotkanie kontrolne. Tym razem przyjechał do nas RAP RADOMSKO. W Zespole wystąpiło kilku młodszych kolegów z rocznika 2010 którzy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Przed spotkaniem zespół dostał założenia jakie musi zrealizować na boisku. Trener Mariusz Czok tak podsumował wynik spotkania; „Myślę że, z przebiegu całego spotkania podsumowując wszystkie 3 połowy zespół starał się realizować te założenia, które im wytyczyłem przed pierwszym gwizdkiem. Były momenty że, na boisku panował duży chaos, popełnialiśmy błędy i traciliśmy bramki, ale były też te dobre fragmenty gry, gdzie zespół po składowych akcjach zdobywał bramki. Z meczu na mecz, nasza organizacja się zmienia, a chłopcy uczą się gry na dużym boisku. Widać postępy. Jeszcze dużo pracy przed nami ale najważniejsze jest że, chłopcy z każdego spotkania wyciągają wnioski”.

Spotkanie trwało 90 minut. Zespół rozegrał 3 połowy po 30 minut. Końcowy rezultat spotkania to SKRA 9 –RAP RADOMSKO 4

Bramki

I POŁOWA

8’MIARKA

27’URBAŃSKI AS GŁĄB

II POŁOWA

32’RAP RADOMSKO

37’KAŚKOW AS GŁĄB

54’WOJTASIK

58’RAP RADOMSKO

III POŁOWA

64’GŁĄB AS DZIEWIĄTKOWSKI

70’ZAWODNIK TESTOWANY