Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

 

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w SMS NOBILITO zaplanowaliśmy na 25.06.2020r. Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną w kraju oraz to, że Rząd złagodził obostrzenia dotyczące zgromadzeń, zakończenie roku odbędzie się w dwóch turach:


I tura klasy VII, VIII, LOIa, LOIb – godz 16.00

II tura klasy IV, V, VIa, VIb – godz 17.00

Uczniowie poszczególnych klas o wyznaczonych godzinach spotykają się w sali gimnastycznej, gdzie odbędzie się skromna uroczystość. Zostaną wręczone NOBILITKI i wyróżnienia. Następnie rozchodzą się do klas z wychowawcą na krótkie spotkanie klasowe i rozdanie świadectw.

Klasa IV sala 16,

Klasa V sala 15,

Klasa VIa sala 12,

Klasa VIb sala 14,

Klasa VII sala 18,

Klasa VIII sala 17,

Klasa Ia sala 10,

Klasa Ib sala 11

Prosimy, aby uczniowie zaopatrzeni byli w maseczki, ponieważ będziemy w pomieszczeniu zamkniętym. Szkoła dysponuje płynami dezynfekcyjnymi.
Jednocześnie ze względów bezpieczeństwa ( chociażby zachowanie dystansu społecznego 2 m) informujemy że, rodzice nie będą mogli brać udziału w uroczystości zakończenia roku szkolnego. Rodziców i opiekunów prosimy aby przeprowadzili w domach stosowne rozmowy, uczulające uczniów na odpowiednie zachowanie się (np.- gromadzenie się przed szkoła, natomiast w szkole należy zachować dystans społeczny- 2 m.)

Przed wejściem do szkoły uczniowie będą mieli mierzoną temperaturę, Na taki pomiar wymagana jest pisemna zgoda opiekuna, którą uczniowie przynoszą ze sobą! ( druk zgody do pobrania  (TUTAJ). Jeśli jakiś uczeń nie odbierze świadectwa dnia 25 czerwca, będzie mógł to zrobić w dogodnym dla siebie terminie w sekretariacie szkoły, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się tel. 602 539 902

 

Close Menu