Relacja z przygotowań zespołu C1 – rocznik 2005

Relacja z przygotowań zespołu C1 – rocznik 2005

22.02 Nasza drużyna rywalizowała w halowym turnieju Konopiska Cup gdzie w pewnym stylu (cztery zwycięstwa i jeden remis) wygrała turniej. Najlepszym Bramkarzem turnieju zostaje wybrany Leon Rosiak.
Drużynę na turnieju reprezentowali:
(Rosiak, Rajca, Ancztak, Ślemp, Adamowski, Pijet. A, Sobala, Musiał, Majda, Major)

23.02 Skra Częstochowa Lot Konopiska B1 4-2
Pierwsza bardzo dobra połowa w wykonaniu naszej drużyny i prowadzenie 3-0. Bramki dla Naszego zespołu strzelają Bulski, Krawczyk, Ślemp. Po przerwie mecz zdecydowanie się wyrównał , tracimy dwie bramki po indywidualnych błędach a strzelamy jedną po dobrze wykonanym stałym fragmencie – strzelcem Adamowski.

29.02 WKS Wieluń – Skra Częstochowa 1-4
Nasza drużyna ze względu na choroby i kontuzję udała się do Wielunia w mocno okrojonym składzie. Początek meczu to przewaga Naszej drużyny i bramka Krawczyka, WKS po indywidualnej akcji szybko odpowiada i mamy 1-1 , Przed przerwą na 1-2 strzela Zbrojkiewcz . Po przerwie to tym razem pełna kontrola Naszej drużyny i co za tym idzie dwukrotnie bramki strzela Krawczyk, komplentując hattricka.

 

 

Close Menu