Udany weekend 22-23.02.2020r uczniów z IV klasy rocznik 2010

W sobotę 22 lutego, Nasza drużyna KS Skra 2010 udała się na Turniej Halowy, który odbywał się w Kłobucku. Nasi mali zawodnicy rozegrali bardzo dobre zawody, czego efektem było zajęcie pierwszego miejsca. Na 6 spotkań, wygrali wszystkie nie dając żadnych szans rywalom. Ponadto królem strzelców Turnieju został Fabian Zalewski strzelając 10 bramek, a bramkarzem Karol Marchewka. Najlepszym zawodnikiem Naszego zespołu wybrany został Marcel Dąbrowski

Skład : Karol Marchewka , Oliwier Taranek, Filip Konieczny, Fabian Zalewski, Kacper Małolepszy, Kuba Błaszczyk oraz Marcel Dąbrowski

23 lutego zespół KS Skra Częstochowa 2010 wybrał się na sparingowe granie do Radzionkowa, by zmierzyć się z drużynami Ruchu Radzionków oraz Pogoni Kraków. Nasi chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony o czym mogli przekonać się wszyscy zebrani. Wiele ciekawych akcji jak i dużo walki na boisko to obraz, który można było dziś zaobserwować. Chłopcy rozegrali 4 spotkania po 20 min każde.
Skra – Ruch Radzionków 4:3
Skra – Pogoń Kraków 0:2
Skra – Ruch Radzionków 5:3
Skra – Pogoń Kraków 4:4
Naszą drużynę reprezentowali : Karol Marchewka, Fabian Zalewski, Antek Węgrzyn, Bartek Rajczyk, Arek Szymański, Szymon Kudła, Filip Konieczny, Filip Podsiedlik, Marcel Dąbrowski , Kacper Małolepszy, Oliwier Taranek oraz zawodnik testowany.

Trener : Krystian Kotarski

Close Menu