Drużyna Skry Częstochowa C1 w okresie przygotowawczym.

Drużyna Skry Częstochowa C1 rozegrała już trzeci mecz sparingowy. Po zwycięstwach z Ajaksem Częstochowa(B2) 4-1, i Stradomiem Częstochowa(B1) 5-0, przyszedł czas na wyjazd do Krakowa. Tam na neutralnym terenie zagraliśmy z Akademią Piłkarską KS Pcim. Nasza drużyna od początku dyktuje warunki gry, chodź naraża się na groźne kontry. Pierwszą bramkę strzałem z narożnika zdobywa strzelec Pijet Alan. Po upływie 10 minut nasza drużyna, poskładanej akcji podwyższa na 2:0. Strzelcem Ślemp. Druga połowa wyglądała bardzo podobnie. Kontrolujemy grę, jednak nie udaje nam się podwyższyć wyniku. Spotkanie kończymy zwycięstwem 2:0. Mecz sparingowy w Krakowie połączony był z wejściem na mecz ekstraklasy Cracovia Kraków – Lech Poznań, gdzie naszym zawodnikom było dane zobaczyć mecz stojący na wysokim poziomie. Drużyna Skry Częstochowa C1 w okresie przygotowawczym rozegra następujące mecze:
23.02. – Skra Częstochowa- Lot Konopiska B1
29.02 – WKS Wieluń – Skra Częstochowa
08.03 – Skra Częstochow – Pogoń Zduńska Wola
14.04 – GKS Bełchatów – Skra Częstochowa

Close Menu