Uczniowie z IV klasy w wygranym sparingu z drużyną Włókniarz Pabianice

W niedzielę 16 lutego nasza drużyna KS Skra z rocznika 2010 zmierzyła się w sparingu z drużyną Włókniarz Pabianice. Drużyna z województwa łódzkiego prezentowała wysoki poziom piłkarski, podobnie do naszego stylu – zaczynali grać od obrony, przemyślanymi podaniami, indywidualnymi akcjami, zakończonymi często celnymi strzałami. Ale nasza drużyna, składająca się z 3 zawodników 2010 z SMS Nobilito (Antoni Węgrzyn, Bartosz Rajczyk oraz Fabian Zalewski) oraz pierwszą drużyną rocznika 2010 Trenera Krystiana Kotarskiego (Podsiedlik Filip, Konieczny Filip, Kudła Szymon, Szymański Arek, Dąbrowski Marcel, Masio Jakub, Taranek Oliwier, Kluczny Dawid, Małolepszy Kacper oraz Marchewka Karol) zdecydowanie grała skuteczniej, wgrywając sparing. Bramkarz, obrona, pomoc i atak naszej drużyny stanowiły zgraną całość, nie zostawiając przeciwnikowi możliwości rozwinięcia się i grania „swego”. Całość zakończyła przyjacielska seria rzutów karnych oraz pamiątkowe zdjęcie.

Wynik końcowy 15:7

 

Close Menu