Niedzielne mecze kontrolne naszych uczniów z MFK Karviná oraz Pogoń Kraków

Nasi uczniowie z klas VII, VI i V w niedzielę nie próżnują. Już od rana byli w podróży do czeskiej Karwiny, Kraj morawsko-śląski, Republika Czeska na sparing z MFK Karviná.

Klasa VII/Rocznik 2006
Wyrównane spotkanie, w którym o jedną bramkę więcej strzelają gospodarze, tak można podsumować pierwszy z trzech spotkań z Czechami.
Był to bardzo wartościowy mecz kontrolny drużyny Trenera Roberta Siudy. Przez całe spotkanie Częstochowianie stworzyli wiele okazji bramkowych, z których cztery udało się zamienić na bramki. Szczególnie efektowna okazała się bramka na 0:1 po której nasz uczeń Kacper Kożuch odnotował trafienie po bezpośrednim strzale z rzutu rożnego. Mecz trwał łącznie 80 minut.

Wynik końcowy: 5:4

Rocznik 2007
Zespół rozegrał dwie połowy 2×40.Od samego początku spotkania to my byliśmy zespołem który dominował na boisku tak już zostało do samego końca. Zespół dziś rozegrał bardzo dobre spotkanie taktycznie byliśmy bardzo dobrze zorganizowani co było widoczne w spotkaniu w meczu wystąpiło 3 zawodników testowanych którzy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony szczególnie tej indywidualnej.

BRAMKI

I TERCJA
MFK KARVINA-SKRA 1-3
10’RZOŃCA AS KOZŁOWSKI
24’KARVINA
33’MATYJA
36’MATYJA
II TERCJA
MFK-SKRA 0-4
56’BŁACHOWICZ
60’ZAWODNIK TESTOWANY
65’BŁACHOWICZ
67’KOZŁOWSKI

Wynik końcowy: 1:7

Rocznik 2008
Ostatnie spotkanie przyszło nam rozegrać w niecodziennych warunkach. Zgodnie z regulaminem Czeskiego Związku U12 rozgrywa swoje mecze w drużynach 8 osobowych na połowie boiska. Mecz został podzielony na trzy części, każda po 25 minut. Początek spotkania należał do gospodarzy którzy dobrze operowali piłką i po jednym z podań otwierających rozpoczęli strzelanie, jednak z biegiem czasu to nasza drużyna dochodziła do głosu, stwarzając sporo okazji do strzelenia bramek, co dwukrotnie udało się pod koniec pierwszej części Bartoszowi Kasińskiemu. Druga część to dalsze kontynuowanie ataków na bramkę gospodarzy i podwyższenie wyniku. Ostatnia część stała pod znakiem agresywnej gry MFK Karvina która za wszelką cenę chciał doprowadzić do wyrównania i zwycięstwa w całym meczu. Gospodarze dopięli swego w trzeciej części trafiając dwukrotnie.

Wynik końcowy: 5:4

Natomiast uczniowie z Klasy VI i V  Rocznik 2007/2008/2009 w niedzielne popołudnie rozegrali swój mecz na Loretańskiej. Drużyna złożona z zawodników którzy już niebawem swoje mecze będą rozgrywać w ligach wojewódzkich w kat. D1 oraz D2.
Rywalem Skrzaków była drużyna Pogoni Kraków złożona z zawodników rocznika 2007. Mecz prowadzony był pod dyktando Krakowian, którzy swoją przyzwoitą grę udokumentowali pięcioma trafieniami. Bramkę honorową dla naszej drużyny zdobył Oliwier Małysz po asyście najmłodszego na boisku Bartosza Sołtysika.

BRAMKI

I TERCJA
SKRA-POGON KRAKÓW 0-2
II TERCJA
SKRA-POGOŃ KRAKÓW 1-1
53’MAŁYSZ AS SOŁTYSIK
III TERCJA
SKRA-POGOŃ KRAKÓW 0-1

Wynik końcowy 1:4

 

Close Menu