Mecze kontrolne w roczniku 2008 i 2010

 

2010
W piątek drużyna U-10 rozegrała na Orliku przy ulicy Sobieskiego dwa mecze kontrolne. Przeciwnikami był Znicz Kłobuck oraz Akademia Sportowa Lubliniec. Zespół rozegrał bardzo dobre zawody udowadniając swoją wartość na tle ambitnie grających rówieśników.

W meczach wystąpili: Kluczny Dawid, Marchewka Karol, Dąbrowski Marcel, Śpiewak Patryk, Masio Jakub, Błaszczyk Jakub, Zalewski Fabian, Rajczyk Bartosz, Konieczny Filip, Małolepszy Kacper, Staniek Dorian

2008
W sobotę o godz. 17:00 kolejny mecz kontrolny rozegrała drużyna U-12 która podejmowała mocną drużynę Ruchu Radzionków która w ostatniej rundzie wywalczyła sobie awans do I ligi wojewódzkiej. Mecz toczony był w szybkim tempie, stał na wysokim poziomie i zakończył się wynikiem 2:3. Drużyny zagrały łącznie trzy tercie po 25 minut.

W meczu wystąpili: Rajczykowski Wiktor, Szałaj Konrad, Turek Filip, Szuter Filip, Lis Mateusz, Sołtysik Bartosz, Breguła Bartosz, Maligłówka Adam, Radło Alan, Siuda Igor, Radomski Tymon, Bajor Piotr

W sobotę również został rozegrany trójmecz w Lublińcu. Nasza drużyna złożona z zawodników z roczników 2008/2009 rozegrała mecze ze Stradom Częstochowa i Akademia Sportowa Lubliniec.

W meczach wystąpili : B.Dziewiątkowski, P.Pilarski, J.Jędruch, I.Idzikowski, J.Urbański, S.Kaśków, H.Musiał, D.Ciepielak, F.Czerkieski, S.Król, H.Tkaczyk, F. Syma, F.Szczepaniak.

Spotkania zostały rozgrywane po 25 minut, w formule mecz i rewanż. Drużyna rozegrała wyrównane oraz wartościowe spotkania które zakończyły się wynikami :
Skra – Stradom 1:0
Skra – Lubliniec 1:1
Skra – Stradom 0:2
Skra – Lubliniec 1:2.

Close Menu