Turniej Pogoń Kraków Cup – rocznik 2009

1 Mecz :

Pogoń Krakow I – Skra Częstochowa 0 : 2

2 Mecz:

AP Top 54 Biała Podlaska– Skra Częstochowa 0 : 7

3 Mecz :

Parasol Wrocław– Skra Częstochowa 1 : 3

4 Mecz :
Stal Rzeszow– Skra Częstochowa  2 : 2

5 Mecz:

Górnik Łęczna– Skra Częstochowa 1 : 0

6 Mecz :
Varsovia Warszawa-Skra Częstochowa 2 : 2

7 Mecz :
AP Reisa-Skra Częstochowa   2 : 7

1 Mecz :

Korona Kielce – Skra Częstochowa 0 : 4

2 Mecz:

Parasol Wrocław– Skra Częstochowa 3 : 2

3 Mecz :

Beniaminek Krosno– Skra Częstochowa 4 :1

4 Mecz :

Hutnik Kraków– Skra Częstochowa 1 :0

5 Mecz :

Wisła Kraków – Skra Częstochowa 1 : 1

 

Turniej Pogoń Kraków Cup 2009 był bardzo dobrze zorganizowany i silnie obsadzony. Do Krakowa przyjechały zespoły z całej Polski. Mieliśmy możliwość rozegrania spotkań z najlepszymi akademiami w Polsce z rocznika 2009. Pierwszy dzień naszych rozgrywek był udany, chłopcy zagrali bardzo dobrze. W trudnych momentach na boisku wspierali się.  W każdym ze spotkań było emocjonująco, duże zaangażowanie kosztowało ich wiele wysiłku. Chłopcy bardzo dobrze  rozegrali spotkania, byliśmy bardzo dobrze zorganizowani, co przeniosło się na wyniki. Do samego końca chłopcy wykazywali się ogromną walką, aby wejść do Ligi Mistrzów. Zabrakło niewiele by awansować.

Drugi dzień zmagań przyszło nam rozgrywać spotkania w upalnych warunkach. Mimo to drużyna dawała z siebie wszystko. Były słabsze momenty gry wynikające ze zmęczenia zawodników, którzy mieli już dużo rozegranych minut w nogach i było to odczuwalne. Do tego doszła wysoka temperatura, drużyna pogubiła się na boisku, a przeciwnik to wykorzystał. W tym turnieju każdy błąd był zamieniany na bramkę. Wszyscy cieszyliśmy się z zaproszenia i jesteśmy dumni, że mogliśmy zaprezentować swoje umiejętności. Zespół pokazał się z bardzo dobrej strony i jeszcze nie raz będzie mógł uczestniczyć w tak dużych turniejach. To był bardzo udany weekend, z którego wynieśliśmy dużo pozytywnych wniosków, które zaowocują w przyszłości.

KADRA SKRA CZESTOCHOWA ROCZNIK 2009:

Dawid Malczewski, Mikołaj Młynarczyk, Adam Hejduk, Igor Siuda, Tymon Radomski, Hubert Musiał, Mateusz Dudek, Piotr Pilarski, Szymon Kotarski, Jaś Urbański, Ignacy Idzikowski

Najlepszym Zawodnikiem Turnieju Został: Igor Siuda

Close Menu