Nobilito

Rywalizacja sportowa

 

 

FAME SPORT CUP 2017 DWUDNIOWY TURNIEJPIŁKARSKI AP 21 KRAKOW 18-19.11.2017

GRUPA A I DZIEN ROZGRYWEK

1.GOL BRODNICA - 15PKT

2.LUKS SKRZYSZOW - 14PKT

3.SKRA I CZESTOCHOWA - 13PKT

4.RABA DOBCZYCE - 8PKT

5.HUTNIK KRAKOW - 7PKT

6.DYNAMO LWOW - 3PKT

7.AP 21 ŁAKA - 0PKT

SKRA I CZESTOCHOWA -MROŻEK,WARZYSZYŃSKI,CHRAPOŃSKI,RZOŃCA,DAWIDOWSKI,BOBOROWSKI,HAJDA,KOZŁOWSKI,TOMZIK,MATYJA,KAROŃ MACIEJ

 

SKRA I –AP 21 ŁAKA 4-0 (BOBOROWSKIx2MATYJA,KOZŁOWSKI)

SKRA I – LUKS SKRZYSZOW 2-2 (KOZŁOWSKI,TOMZIK)

SKRA I – HUTNIK KRAKOW 3-1 (MATYJA,DAWIDOWSKI,HAJDA)

SKRA I - RABA DOBCZYCE 3-1 (DAWIDOWSKI,TOMZIK,BOBOROWSKI)

SKRA I – GOL BRODNICA 0-2

SKRA I – DYNAMO LWOW 8-0 (BOBOROWSKIx3,CHRAPONSKI,HAJDA,KOZŁOWSKI,TOMZIK,DAWIDOWSKI)

SPARING SKRA CZESTOCHOWA I –GWAREK ZABRZE 7-4 (TOMZIKx2,HAJDAx2,MATYJAx2,DAWIDOWSKI)

ROZEGRALSIMY BARDZO DOBRE SPOTKANIE KONTROLNE GDZIE ZAGARLISMY 2x30 MINUT. CHŁOPCY MIMIO IŻ BYLI JUŻ PO FAZIE GRUPOWEJ TURNIEJU I MOGLI ODCZUWAC ZMECZENIE TO ZAGRALI BARDZO DOBRZE. DUŻA AKTYWNOŚĆ SZYBKA I DOKŁADNA GRA W MECZU. BYŁY MOMENTY GDZIE ZESPÓŁ Z GWARKA BYŁ BEZ SILNY MY NATOMIAST DŁUGO UTRZYMYWALIŚMY SIĘ PRZY PIŁCE I CIEPRLIWIE JĄ ROZGRYWALŚMY CO POZWALIŁO NA DUŻY SPOKÓJ NA BOISKU.

DRUGI DZIEN TURNIEJU

LIGA MISTRZOW

1.LUKS SKRZYSZOW -16PKT

2.GOL BRODNICA -12PKT

3.FA OLESZYCE - 12PKT

4.DUDA WROCŁAW -10PKT

5.SKRA I CZESTOCHOWA -7PKT

6.RABA DOBCZYCE -4PKT

7.AMT ZYWIEC -0PKT

SKRA I – AMT ZYWIEC 1-0 (KARON)

SKRA I – RABA DOBCZYCE 1-1 (TOMZIK)

SKRA I – GOL BRODNICA 1-0 (TOMZIK)

SKRA I – LUKS SKRZYSZOW 0-1

SKRA I – DUDA WROCŁAW 0-1

SKRA I – FA OLESZYCE 0-2

TURNIEJ BYŁ BARDZO DOBRZE ZORGANIZOWANY. CIEKAWIE I DOBRZE GRAJACE PIŁKARSKO ZESPOŁY. ROZEGRALISMY PRZEZ 2 DNI 14 SPOTKAŃ Z KAŻDEGO SPOTKANIA ZESPÓŁ WYCIAGAŁ WNISOKI. W PIERWSZYM DNIU ZAPREZENTOWALIŚMY SIĘ JAKO ZESPÓŁ BARDZO DOBRZE. MIEJSCE W TABELI TEGO NIE ODZWIERCIEDLA ALE BYLIŚMY ZEPSOLE DOBRZE ZORGANIZOWANYM NA BOSIKU. W MECZU Z BRODNICA MIELIŚMY DUŻO SYTAUCJI GDZIE POWINNIŚMY ZDOBYĆ BRAMKI LECZ JAK TO W PIŁCE BYWA SYTUACJE NIE WYKORZYSTANE SIĘ MSZCZĄ I TAK BYŁO W TYM SPOTKANIU. NA SAM KONIEC DNIA CHŁOCPY ROZEGRALI JESZCZE MECZ KONTROLNY GDZIE BARDZO DOBRZE WYPADLI. WIECZOREM MIELIŚMY ODPRAWĘ GDZIE ANALIZWOALIŚMY PIERWSZY DZIEN TURNIEJU.
DRUGI DZIEŃ TO ZMAGANIA W LIDZE MISTRZÓW GDZIE SPOTKAŁO SIĘ 7 NAJLEPSZYCH ZESPOŁÓW TEGO TURNIEJU. POZIOM GRUPY BYŁO BARDZO ZAWANSOWANY O CZYM ŚWIADCZĄ WYNIKI SPOTKANIA. POCZĄTEK NASZYCH GIER MIELIŚMY BARDZO DOBRY POTEM NASTĄPIŁ KRYZYS A ZACZEŁO SIĘ OD PPZEGRANEGO MECZU Z LUKSEM GDZIE TO MY BYLIŚMY ZESPOŁE LEPSZYM LECZ PIŁKA NIE CHCIAŁA WPAŚĆ DO BRAMKI-TAK BYWA. KOLEJNY MECZ Z DUDA WROCŁAW BYŁ BARDZO ZACIETY.

STOCZYLIŚMY BARDZO DUŻO WALKI.SĘDZIA DOPATRZYŁ SIĘ ŻE NASZ ZAWDONIK BRUTALNIE FAULOWAŁ BRAMKARZA I DAŁ CZERWONĄ KARTKĄ. DUDA WYKORZYSTAŁA TĄ PRZEWAGĘ I ZDOBYŁA BRAMKĘ. TEN MECZ BARDZO ŹLE WPŁYNĄŁ NA ZESPÓŁ .NA KOLJENYM MECZU BYLIŚMY BARDZO ROZBICI - CHCIELIŚMY SZYBKO ZAPOMNIEĆ I MECZ Z OLSZYCA ZAKOŃCZYĆ W DOBRY STYLU.LECZ NAM SIĘ NIE UDAŁO. POJAWIŁA SIĘ NERWOWOŚĆ NA BOISKU, KTÓRA WPŁYNEŁA NA POJEDYŃCZE BŁĘDY, PO KTÓRYCH TRACILIMY BRAMKI.

Z TURNIEJUM ŻEGNAMY SIĘ NA 5 MIEJSCU W LIDZE MISTRZÓW.

 

 

 

LP

Drużyna

Mecze

Bramki

Punkty

1

FA Oleszyce

3,3,1,3,3,3

13-4

16

2

Duda Wrocław

3,3,3,0,3,3

18-4

15

3

AMT Żywiec

0,1,3,1,1,3

9-9

9

4

Gwarek Zabrze

3,1,3,0,1,0

9-10

8

5

Champions Brzesko

0,1,0,1,1,3

7-12

6

6

FA Bielsko

0,0,1,3,0,0

6-10

4

7

Skra II Częstochowa

0,0,0,0,0,0

0-13

0

 

 

 

Skra II – FA Oleszyce, 0:3

Skład podst: Nabiałek, Łysakowski, Młyńczyk, Leśniak, Podsiedlik, FoltyŃski, Kukuł

Zmiennicy: Karoń, Mikulski, Włodarczyk, Więckowski, Zawolik, Pieniak, Bigosiński, Gadzaliński

Skra II- Gwarek Zabrze, 0:3

Skład podst: Nabiałek, Młyńczyk, Łysakowski, Leśniak, Podsiedlik, Foltyński, Kukuł

Zmiennicy: Karoń, Mikulski, Włodarczyk, Więckowski, Zawolik, Pieniak, Bigosiński, Gadzaliński

Skra II- AMT Żywiec, 0:1

Skład podst: Karoń, Mikulski, Włodarczyk, Więckowski, Gadzaliński, Podsiedlik, Kukuł

Zmiennicy: Nabiałek, Łysakowski, Młyńczyk, Leśniak, Foltyński, Zawolik, Pieniak, Bigosiński,

Skra II-Fa Bielsko, 0:2

Skład podst: Karoń, Mikulski, Włodarczyk, Więckowski, Gadzaliński, Podsiedlik, Kukuł

Zmiennicy: Zmiennicy: Nabiałek, Łysakowski, Młyńczyk, Leśniak, Foltyński, Zawolik, Pieniak, Bigosiński

Skra II- Duda Wrocław, 0:3

Sklad podst: Karoń, Włodarczyk, Łysakowski, Leśniak, Gadzaliński, Foltyński, Kukuł

Zmiennicy: Nabiałek, Młyńczyk, Mikulski, Więckowski, Zawolik, Pieniak, Bigosiński, Podsiedlik

Lp

Drużyna

Mecze

Bramki

Punkty

1

Gwarek Zabrze

3,3,0,3,3,3

 

15

2

Champions Brzesko

1,1,3,0,3,3

 

11

3

Fa Bielsko

1,3,0,3,3,0

 

10

4

Skra II Częstochowa

1,3,0,3,0,3

13-13

10

5

Hutnik Kraków

1,0,3,3,0,0

 

7

6

Api 21 Łąka

0,0,0,0,3,0

 

3

7

Dynamo Lwów

0,1,0,0,0,0

 

1

 

Skra II – Champions Brzesko, 3:3

Skład podst: Karoń, Młyńczyk, Włodarczyk, Leśniak, Gadzaliński, Kukuł, Foltyński

Zmiennicy: Nabiałek, Łysakowski, Mikulski, Więckowski, Podsiedlik, Zawolik, Pieniak, Bigosiński

Bramki : Foltyński x3

Skra II- Dynamo Lwów, 5:3

Skład podst: Karoń, Młyńczyk, Włodarczyk, Leśniak, Gadzaliński, Kukuł, Foltyński

Zmiennicy: Nabiałek, Łysakowski, Mikulski, Więckowski, Podsiedlik, Zawolik, Pieniak, Bigosiński

Bramki: Samobójcza, Więckowski x2, Foltyński, Gadzaliński

Skra II- Gwarek Zabrze, 0:3

Skład podst: Karoń, Młyńczyk, Włodarczyk, Leśniak, Gadzaliński, Kukuł, Foltyński

Zmiennicy: Nabiałek, Łysakowski, Mikulski, Więckowski, Podsiedlik, Zawolik, Pieniak, Bigosiński

Skra II- Api 21 Łąka, 2:0

Skład podst: Karoń, Młyńczyk, Włodarczyk, Leśniak, Gadzaliński, Kukuł, Foltyński

Zmiennicy: Nabiałek, Łysakowski, Mikulski, Więckowski, Podsiedlik, Zawolik, Pieniak, Bigosiński

Bramki: Foltyński x2

Skra II- Fa Bielsko, 0:4

Skład podst: Karoń, Młyńczyk, Włodarczyk, Leśniak, Gadzaliński, Kukuł, Foltyński

Zmiennicy: Nabiałek, Łysakowski, Mikulski, Więckowski, Podsiedlik, Zawolik, Pieniak, Bigosiński

Skra II- Hutnik Kraków, 2:0

Skład podst: Karoń, Młyńczyk, Włodarczyk, Leśniak, Gadzaliński, Kukuł, Foltyński

Zmiennicy: Nabiałek, Łysakowski, Mikulski, Więckowski, Podsiedlik, Zawolik, Pieniak, Bigosiński

Bramki: Młyńczyk, Podsiedlik.

 

 

 

 

© 2018