Nobilito

Kadra trenerska

kl.VIII r.2004

trener PIOTR BAŃSKI - licencja UEFA B  asystent KRZYSZTOF NAPORA licencja UEFA C

kl.VII r.2005

trener PAWEŁ RYCHARSKI - licencja UEFA C  trener TOMASZ SZYMCZAK- licencja UEFA B

kl.VIab r.2006

trener ROBERT SIUDA - licencja UEFA A  trener PATRYK MRUGACZ - licencja UEFA C

kl.Vb r.2007

trener MARIUSZ CZOK - licencja UEFA B trener MACIEJ SUSZCZYK- licencja UEFA C

kl.Va r.2008

trener KAROL PIKOŃ - licencja UEFA B  trener WOJCIECH ŚLĘZAŃSKI- licencja UEFA C

kl.IVa r.2009

trener MARIUSZ CZOK - licencja UEFA B trener MACIEJ SUSZCZYK- licencja UEFA C

 

PIOTR BAŃSKI

 Kariera trenerska:

 

Od  2010-07-05 - 2014-06-30 -  II trener, asystent trenera pierwszego zespołu KS SKRA CZĘSTOCHOWA  Jana Wosia

Od 2012-08-01 do obecnie KS SKRA CZĘSTOCHOWA  trener (E1 Orlik, Młodzik)

 

Kariera piłkarska:

Od  1988-07-12 - 2000-07-01 zawodnik RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA SA

 (w I lidze ponad 100 występów )  (Oficjalne mecze 100) (Gole 7)

Staż trenerski – Legia Warszawa od  25.11.2013r. do 30.11 2013r. - 30 godzin.

Uprawnienia trenerskie : trener  licencją PZPN B,  w trakcie kursu wyrównawczego trenera z licencją  UEFA B

       

MARIUSZ CZOK

DOSWIADCZENIE TRENERSKIE

13.08.2012-21.06.2013               Salos Częstochowa  orlik

01.08.2013-20.06.2014               Salos Częstochowa orlik/seniorzy

2014-03-03 - 2015-06-16            Skra Częstochowa (C2 Trampkarz)

2015-07-27 - 2016-06-18          Skra Częstochowa (D2 Młodzik)

2015-08-03 - 2017-06-18          Skra Częstochowa (E2 Orlik)

2016-08-01                                   Skra Częstochowa (E1 Orlik)

 PRZYGODA ZAWODNICZA

 

25.03.1996-23.06.2007              RAKOW CZESTOCHOWA

22.02.2008-19.06.2009              VICTORIA CZESTOCHOWA

2010-03-03 - 2010-06-02         Junior Szarlejka (Klasa A)

2013-03-02 - 2013-06-02         Salos Częstochowa (Klasa A)

 

KAROL PIKOŃ

 

KONFERENCJE TRENERSKIELegia Coaching 2015, Lech Conference 2015, 2016, 

Podokręg Lubliniec 2015, 2016, Podokręg Częstochowa 2016, Podokręg Katowice 2017

 

KARIERA PIŁKARSKA: 

KS SOKÓŁ WRĘCZYCA - grupy młodzieżowe 2002-2008

KS CZĘSTOCHÓWKA-PARKITKA - grupy młodzieżowe 2008-2009

KS SKRA CZĘSTOCHOWA - grupy młodzieżowe 2009-2010

KS SKRA II CZĘSTOCHOWA - B KLASA 2010-2011

KS SOKÓŁ WRĘCZYCA - A KLASA 2011-2012

 

KARIERA TRENERSKA:

UKS SOKÓŁ WRĘCZYCA - 2009 (żak), 2004 (młodzik) 2015-2017 

KS SKRA CZĘSTOCHOWA - 2011 (skrzat), 2008 (orlik) 2017

 

WOJCIECH ŚLĘZAŃSKI

* W 2014 skończone studia licencjackie na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, kierunek wychowanie fizyczne i edukacja dla bezpieczeństwa.
* W 2016 skończone studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, kierunek wychowanie fizyczne i funkcjonalny trening zdrowotny osób w średnim i starszym wieku.
* Praca jako nauczyciel WF w Szkole Podstawowej 26 im. Tadeusza Kościuszki w Częstochowie - zastępstwo
* Praca jako trener piłki nożnej w Skrze Częstochowa, w różnych kategoriach wiekowych
* Trener piłki nożnej, instruktor siatkówki, wychowawca kolonijny i animator czasu wolnego.
 
 
 
 

 

© 2018