Nobilito

Rozkład jazdy NOBILITOBUSA

 

NOBILITO BUS

LINIA NR 1 –NIEBIESKA (15+8- 23 osoby)

 06:35 RĘDZINY, UL. WOLNOŚCI – HEREŹNIAK KACPER (1)

 06:38 RĘDZINY, KOŚCIÓŁ – KACPERAK W, KACPERAK O (2)

 06:49 RZERZĘCZYCE, PRZEJAZD KOLEJOWY– BURZYŃSKI P, TRYBULAK M (2)

 06:58 RUDNIKI NOWE II – WOLSKI SZYMON (1)

 07:01 KOŚCIELEC, SZKOŁA- PIETRZYKOWSKI WIKTOR (1)

 07:06 MYKANÓW, URZĄD GMINY- KAROŃ MACIEJ (1)

 07.14 RYBNA, REMIZA - KUBAS M, MAJCHRZAK K (2)

 07:21 KUŹNICA KIEDRZYŃSKA, SKRZYŻOWANIE BULSKI J (1)

 07:23 CZARNY LAS, SKRZYŻOWANIE – WRZALIK I, WRZALIK O(2)

 07:31 KIEDRZYN, RONDO- GLIN PAWEŁ, GIL KORNEL (2)

 07:36 CZĘSTOCHOWA, CENTRUM HANDLOWE M1 SZPRĘGIEL A, WÓJCIK M, STAROŃ J, SZAŁAJ M, SZAŁAJ K,  BRODZIAK M, KRÓL S, RADOMSKI T (8)

 07:45  CZ-W A, GRUNWALDZKA

 Nazwa linii: CZĘSTOCHOWA - MYKANÓW - CZĘSTOCHOWA

LINIA NR 1 –NIEBIESKA (13 OSÓB)

Odjazdy ;PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA -16:30 SMS GRUNWALDZKA 16:45 Loretańska                       CZWARTEK 16.20 SMS GRUNWALDZKA (godziny powrotu w czwartek około 30 minut wcześniej)  PIĄTEK 16.15 BASEN SIENKIEWICZA, 16.30 SMS GRUNWALDZKA, 16.45 LORETAŃSKA  

17.03 CZĘSTOCHOWA, ul. WARSZAWSKA RONDO- SKWARCZYŃSKI M(1)  

17:08  RĘDZINY, UL. WOLNOŚCI – HEREŹNIAK KACPER (1)

17:10  RĘDZINY, KOŚCIÓŁ – KACPERAK W, KACPERAK O, (2)

17:21  RZERZECZYCE, PRZEJAZD KOLEJOWY – BURZYŃSKI P, TRYBULAK M (2)

17:30  RUDNIKI NOWE II – WOLSKI SZYMON(1)

17:38  KOŚCIELEC, SZKOŁA- PIETRZYKOWSKI WIKTOR (1)

17.48  RYBNA, KUBAS M, MAJCHRZAK K (2)

17:54  KUŹNICA KIEDRZYŃSKA, SKRZYŻOWANIE – BULSKI J (1)

17:56  CZARNY LAS, SKRZYŻOWANIE – WRZALIK I, WRZALIK O (2)

 

KIEROWCA ODPOWIEDZIALNY PAN ROBERT  Tel. 727-907-495

 

NOBILITO BUS LINIA NR 2 –CZERWONA

Nazwa linii: CZĘSTOCHOWA-MYSZKÓW- CZĘSTOCHOWA  13 +2 OSOBY

06:38  MYSZKÓW, BIEDRONKA ul SIKORSKIEGO – LIPOWSKI , WALUDA K, KATOLIK M,  (3)

06.46  MYSZKÓW, ul WOLNOŚCI – PTAK B (1)

06.57  ŻARKI LETNISKO – KLAMSKI M (1)

07:04  PORAJ,3 MAJA  PODSIEDLIK K(1)

07.14  KAMIENICA POLSKA, BOTANICZNA- SZARAWARA M (1)

07.24  WRZOSOWA, KŁADKA – KARPIŃSKI A (1)

07.26  BUGAJ, PRZYSTANEK MPK TOYOTA – KOŁODZIEJ A(1)

07.30 CZĘSTOCHOWA, OKRZEI-LIDL –RADŁO A, GAWRON S , CIEPŁY O, KOZŁOWSKI M(4)

07:40 CZĘSTOCHOWA, SOBIESKIEGO MPK  ANTCZAK B, KOŁODZIEJCZYK P,(2)

07:45  CZ-WA, GRUNWALDZKA

KIEROWCA ODPOWIEDZIALNY PAN TADEUSZ  Tel. 607-465-175

NOBILITO BUS

Nazwa linii: CZĘSTOCHOWA-MYSZKÓW -WOŹNIKI -  CZĘSTOCHOWA  10 OSÓB

LINIA NR 2/3 –CZERWONA /ZIELONA

Odjazdy ;PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA-16:30 SMS GRUNWALDZKA 16:45 Loretańska                       CZWARTEK 16.20 SMS GRUNWALDZKA (godziny powrotu w czwartek około 40 minut wcześniej) PIĄTEK 16.15 BASEN SIENKIEWICZA, 16.30 SMS GRUNWALDZKA, 16.45 LORETAŃSKA   

17.05  POCZESNA, PRZYSTANEK MPK- KARPIŃSKI A

17.15  STARCZA/WŁASNA, REMIZA ZĄBKOWSKI P (1)

17.27  KAMIENICA POLSKA, ul  BOTANICZNA- SZARAWARA M (1)

17.43  WOŹNIKI, STADION- HAJDA (1)  

17.50  WINOWNO,OPOLSKA- GAWĘDA A, GAWĘDA (2)

17:57  MYSZKÓW,BIEDRONKA ul SIKORSKIEGO – LIPOWSKI M, WALUDA K, KATOLIK M (3)

18.02  MYSZKÓW, ul WOLNOŚCI – PTAK B (1)

 

KIEROWCA ODPOWIEDZIALNY PAN TADEUSZ  Tel. 607-465-175

 

NOBILITO BUS

 Nazwa linii: CZĘSTOCHOWA-WOŹNIKI- CZĘSTOCHOWA  6  OSÓB

LINIA NR 3 –ZIELONA

06.47 WINOWNO, ul OPOLSKA  – GAWĘDA A, GAWEDA S (2)

06:57  WOŹNIKI, STADION – HAJDA K(1)

07:11  STARCZA/WŁASNA, REMIZA – ZABKOWSKI P(1)

07.32  BLACHOWNIA, SIENKIEWICZA– CZERKIESKI F, WARZYSZYŃSKI M (2)

07:48  CZ-WA, GRUNWALDZKA

07:50  CZ-WA, BASEN SIENKIEWICZA( GAWĘDA A, bez piątku)

KIEROWCA ODPOWIEDZIALNY PANI BOŻENA TEL 502 271 726

 

 

NOBILITO BUS

Nazwa linii: CZĘSTOCHOWA-MIEDŹNO- CZĘSTOCHOWA  11  OSÓB

LINIA NR 4 –BRĄZOWA  

06:48  MIEDŹNO,KOŚCIÓŁ – BEDŁA B, KRYNICKI, MATYJA A, TAŁAJCZYK B ,BŁACHOWICZ K (5)

06:56  KAMYK, OŚRODEK ZDROWIA– FIGZAŁ M (1)

07.12  WRĘCZYCA, SIENKIEWICZA LEWIATAN- LIS M, KAŚKÓW S (2)

07.22  BÓR ZAPILSKI, PRZYSTANEK PKS- MEROŃ J (1)

07.35  KALEJ, GŁÓWNA straż – SŁABOSZ F (1)

07.40  CZ-WA, WRĘCZYCKA – GADZALIŃSKI A (1)

07:50  CZ-WA, GRUNWALDZKA

KIEROWCA ODPOWIEDZIALNY PAN ZBYSZEK TEL 606 949 305

 

NOBILITO BUS

Nazwa linii: CZĘSTOCHOWA-MIEDŹNO- CZĘSTOCHOWA  8 OSÓB

LINIA NR 4 –BRĄZOWA

Odjazdy ;PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA ,CZWARTEK, PIATEK-16:25 SMS GRUNWALDZKA  

16.40 KAMYK, OŚRODEK ZDROWIAFIGZAŁ M (1)       

16.50 MIEDŹNO,KOŚCIÓŁBEDŁA B, KRYNICKI, MATYJA A, TAŁAJCZYK B, BŁACHOWICZ K(5)         

17.17 WRĘCZYCA, SIENKIEWICZA LEWIATAN-  KAŚKÓW S (1)

17.30  BÓR ZAPILSKI, PRZYSTANEK PKS- MEROŃ J (1)

 

KIEROWCA ODPOWIEDZIALNY PANI BOŻENA TEL 502 271 726

 

 

 

 

 

© 2018