Nobilito

Rozkład jazdy NOBILITOBUSA

 

NOBILITO BUS

 

Nazwa linii: CZĘSTOCHOWA - MYKANÓW - CZĘSTOCHOWA

LINIA NR 2 –NIEBIESKA (25 osób)

 

06:30 RĘDZINY, UL. WOLNOŚCI – HEREŹNIAK KACPER (1)

06:32 RĘDZINY, KOŚCIÓŁ – KACPERAK WIKTOR, KACPERAK OLIWIER (2)

06:43 RZERZĘCZYCE, PRZEJAZD KOLEJOWY– BURZYŃSKI PIOTR, PRUBAN MARCEL ? (2)

06:52 RUDNIKI NOWE II – WOLSKI SZYMON, PRUBAN MARCEL (2)

06:55 KOŚCIELEC, SZKOŁA- PIETRZYKOWSKI WIKTOR (1)

07:00 MYKANÓW, URZĄD GMINY- KAROŃ MACIEJ (1)

07.05 RYBNA, REMIZA - KUBAS M, MAJCHRZAK K (2)

07:16 KAMYK, OŚRODEK ZDROWIA – MATYJA A, KRYNICKI W, BEDŁA B, TAŁAJCZYK  B (4)

07:27 CZARNY LAS, SKRZYŻOWANIE – WRZALIK I, BULSKI J, (2)

07:33 KIEDRZYN, RONDO- GLIN PAWEŁ, GIL KORNEL (2)

07:37 CZĘSTOCHOWA, CENTRUM HANDLOWE M1 SZPRĘGIEL A, WÓJCIK M, STAROŃ J, SZAŁAJ M, BRODZIAK M, ZAWADA K, MIKULSKI Ł (7)

07:50  CZ-W A, GRUNWALDZKA

 

KOŁODZIEJCZYK PAWEŁ  LINIA REJSOWA

6.34 KRUSZYNA ul. Kościuszki- 7.25 CZĘSTOCHOWA DWORZEC-07:40 (NOBILITO BUS)

17.40 CZĘSTOCHOWA DWORZEC(stanowisko 12)- 18.20 KRUSZYNA

OSOBA  ODPOWIEDZIALNA KAMIL RYBAK  Tel. 533 271 151

 

 

Nazwa linii: CZĘSTOCHOWA-PORAJ- CZĘSTOCHOWA  9 +2 OSOBY

LINIA NR 2 –CZERWONA

 

06:36  NIERADA, SKRZYŻOWANIE PRZYSTANEK – ZĄBKOWSKI PATRYK (1)

06:45  ZAWISNA, DOM 50A –CHRAPOŃSKI HUBERT (1)

07:05  PORAJ, APTEKA – PODSIEDLIK K, KLAMSKI M, BROSZKIEWICZ F, DZIWIŃSKI W (4)

07:10  OSINY, CZĘSTOCHOWSKA – ŚLIWIŃSKI KORNEL (1)

07.33 CZĘSTOCHOWA, OKRZEI-LIDL – RADŁO ALAN, GAWRON SZYMON (2)

07:40 CZĘSTOCHOWA DWORZEC AUTOBUSOWY  ANTCZAK B, KOŁODZIEJCZYK P (2)

 07:45  CZ-WA, GRUNWALDZKA

KIEROWCA ODPOWIEDZIALNY JANUSZ KRECZMER TEL 501-499-523

 

 

Nazwa linii: CZĘSTOCHOWA - MYKANÓW - CZĘSTOCHOWA

LINIA NR 2 –NIEBIESKA (10)

 

Odjazdy:

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA -16:30 SMS GRUNWALDZKA 16:45 Loretańska          

CZWARTEK 16.10 SMS GRUNWALDZKA (godziny powrotu w czwartek około 40 minut wcześniej)     

PIĄTEK  16:10 Powstańców, 16:40 Loretańska

17:08  RĘDZINY, UL. WOLNOŚCI – HEREŹNIAK KACPER (1)

17:10  RĘDZINY, KOŚCIÓŁ – KACPERAK WIKTOR, KACPERAK OLIWIER (2)

17:21  RZERZECZYCE, PRZEJAZD KOLEJOWY – BURZYŃSKI PIOTR, PRUBAN MARCEL ? (2)

17:30  RUDNIKI NOWE II – WOLSKI SZYMON, PRUBAN MARCEL (2)

17:38  KOŚCIELEC, SZKOŁA- PIETRZYKOWSKI WIKTOR (1)

17.46 RYBNA, REMIZA - KUBAS M, MAJCHRZAK K (2)

17:51  CZARNY LAS, SKRZYŻOWANIE – WRZALIK I, BULSKI J (2)

18:00 KAMYK, OŚ.ZDROWIA- MATYJA A, KRYNICKI W, BEDŁA B, TAŁAJCZYK B (4)

KIEROWCA ODPOWIEDZIALNY JANUSZ KRECZMER  Tel. 501-499-523

 

 

 

© 2018