Szanowni Państwo,
poniżej znajdą Państwo rozkład jazdy Nobilitobusa na rok szkolny 2023/2024.
NOBILITO BUS
LINIA NR 1 –NIEBIESKA
SAMOCHÓD CZERWONY VW
Linia nr 1 : KOŚCIELEC – CZĘSTOCHOWA LINIA NR 1 –NIEBIESKA (5 OSÓB)
07:04 KOŚCIELEC, SP – JANECZKO N,JARCZOK M, MISIEWICZ S(3)
07:07 RUDNIKI, STRAŻACKA 1– BŁASZCZYK J (1)
07:10 RĘDZINY OSIEDLE – MATUSZCZAK O(1)
07:23 CZ-WA, SMS BRZEŹNICKA
07:30 CZ-WA, BASEN SIENKIEWICZ
KIEROWCA ODPOWIEDZIALNY- PANI BOŻENA Tel 502 271 726
NOBILITO BUS
ZIELONA LINIA NR 2 ZIELONA
SAMOCHÓD BIAŁY VW
LINIA NR 2: WOŹNIKI-MYSZKÓW- CZĘSTOCHOWA /9 OSÓB/
06:30 WOŹNIKI, PRZYST. PKS – HAJDA K( tylko wt,śr), WARSZAKOWSKI B (2)
06:35 GNIAZDÓW – KOŁODZIEJCZYK K(1)
06.55 MYSZKÓW,DOM KULTURY 3-MAJA–WALUDA K,WOLAK, ZACHARSKI J,BONENBERG K(4)
07.00 ŻARKI LETNISKO, DINO – OSTASZEWSKI A (1)
07.25 ODRZYKOŃ,PRZYST.MPK – LEWANDOWSKI W (1)
07:50 CZ-WA, SMS BRZEŹNICKA
KIEROWCA ODPOWIEDZIALNY PAN STANISŁAW ; TEL 889 458 571
NOBILITO BUS
LINIA NR 3 – BRĄZOWA
SAMOCHÓD IVECO ŻÓŁTY
Nazwa linii: WRĘCZYCA-CZĘSTOCHOWA 8+10 OSÓB
06.40 WRĘCZYCA, DŁUGA 96- LIS M (1)
06.47 TRUSKOLASY, OSP – CHĘCIŃSKI S(1)
06.55 BÓR ZAPILSKI, PRZYSTANEK PKS– MEROŃ J (1)
07.03 WĘGLOWICE, SZKOŁA – BRONDEL F (1)
07.13 BLACHOWNIA, STACJA BENZYNOWA – GĘBUŚ B (1)
07.15 BLACHOWNIA, BIEDRONKA – LEŚNIAK D (1)
07.17 BLACHOWNIA, BIEDRONKA – LEŚNIAK S (1)
07.20 ŁOJKI, SKLEP – ŻAKOWSKI D (1)
07:40 CZ-WA DWORZEC PKP- GEMBAŁA D, GOŁĄBEK M, DYLEWSKI S , DYLEWSKI D, PRZETAK I, KUBICIEL Z, MARCHEWKA J, GONIWIECHA F, GONIWIECHA K, KEMUŚ P
07:50 CZ-WA, SMS BRZEŹNICKA
KIEROWCA ODPOWIEDZIALNY PAN TADEUSZ Tel. 607 465 175