Nobilito

Nasze oddziały

                                                        W naszej Szkole obecnie jest 5 oddziałów:

 

                                                            Klasa 4a

         

                                     1. Chrapoński Hubert                              7. Kukuł Wiktor
                                     2. Ciepielak Dawid                                   8. Lis Mateusz
                                     3. Czerkieski Filip                                    9. Radło Alan
                                     4. Foltyński Oskar                                   10. Warzyszyński Mikołaj
                                     5. Gawron Szymon                                  11. Więckowski Mateusz
                                     6. Kasiński Bartosz                                 12. Zawolik Kamil

                                                                                 

Klasa 4b

 
        1. Bigosiński Filip
        2. Dawidowski Borys
        3. Gadzaliński Antoni
        4. Karoń Maciej
        5. Kozłowski Mateusz
        6. Leśniak Stanisław

 

7. Łysakowski Dominik
8. Matlingiewicz Jakub
9.Mrożek Nikodem
10.Rzońca Piotr
11.Śliwiński Kornel

 
 
 
                                                                                Klasa 5
 
 
                
                                
                              1. Brodziak Maciej                                 10. Podsledlik Kacper
                              2. Broszkiewicz Franciszek                  11. Popławski Filip
                              3. Chmielarz Aleks                                 12. Pruban Marcel
                              4. Hereźniak Kacper                              13. Szałaj Miłosz
                              5. Kacperak Oliwier                               14. Szpręgiel Aleksander
                              6. Klamski Maksymilian                        15. Wolski Szymon
                              7. Nikulski Łukasz                                  16. Wójcik Maciej
                              8. Niedzielski Jakub                               17. Zimny Wiktor
                              9. Pietrzykowski Wiktor
 
                           
                                                                               Klasa 6
 
 
                
 
                                 1. Antczak Bartłomiej                          6. Kacperak Wiktor
                                 2. Bejm Marcel                                      7. Kaczmarkiewicz Piotr
                                 3. Bulski Jakub                                      8. Rajca Oliwier
                                 4. Dziwiński Wiktor                               9. Zawada Krystian
                                 5. Pijet Alan
 
 
 
 
Klasa 7
 

 
                                     1. Ciepły Oliwier                       9. Mroczka Marcel
                                     2. Czyż Oskar                         10. Słabosz Fabian
                                     3. Gil Kornel                            11. Staroń Jakub
                                     4. Glin Paweł                          12. Weżgowiec Igor
                                     5. Kołodziejczyk Paweł        13. Wrzalik Igor
                                     6. Kubas Mateusz                 14. Ząbkowski Patryk
                                     7. Majchrzak Kacper             15. Zymek Kevin
                                     8. Malczewski Mikołaj           16. Knop Błażej
 

© 2018