Nobilito

KOMUNIKAT !

KOMUNIKAT  !

Mimo usilnych starań nie udało się nawiązać płaszczyzny dającej porozumienie z właścicielami stołówki w naszej szkole.  Zarząd naszej szkoły źle ocenił organizację stołówki oraz wartość  smakową serwowanych dań i zrezygnował z kontynuowania współpracy. Od jutra stołówka nie będzie wydawać posiłków. W nadchodzącym tygodniu RODZICÓW  PROSIMY  O ZABEZPIECZENIA SWOICH POCIECH  W WYŻYWENIE NA CAŁY DZIEŃ !

Od tygodnia trwały rozmowy z kierownictwem stołówki co do jakości i smaku wydawanych potraw. Niestety, firma „Twój wieczór warszawski”, via „Warsztaty smaku”, która podpisała umowę na wynajem stołówki z właścicielem budynku nie widziała swoich błędów w organizacji stołówki i jakości wydawanych potraw, na które Zarząd naszej szkoły zwracał notorycznie  uwagę. W związku z tym Zarząd wypowiedział umowę i ustalił wstępne warunki z nowym podmiotem na organizację wyżywienia dla naszych uczniów. Niebawem podamy nowe szczegóły dotyczące organizacji wyżywienia dla uczniów. Na pewno od 2 października obiady będą wydawane przez nową firmę , której właścicielami są rodzice jednego z naszych uczniów (Wiola – cathering, sala weselna) z którą już ustalono warunki współpracy.

Od jutra natomiast w świetlicy szkolnej zostanie uruchomiony  „mini” punkt gastronomiczny wydający kanapki dla uczniów ( w dniu jutrzejszym GRATIS), w którym również jutro będą wydawane ciepłe napoje.
Uczniowie , którzy mieli opłacone obiady za miesiąc wrzesień , w miesiącu październiku będą mieli pomniejszoną opłatę za wyżywienie o 60 złotych.

© 2018