Nobilito

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

     Pierwszy rok istnienia SMS „Nobilito” dobiegł końca. W dniu zakończenia roku szkolnego w szkole było gwarno, tłoczno i radośnie. Elegancko ubrani chłopcy, uśmiechnięci rodzice i rodzeństwo - wszyscy czekali na podsumowanie, świadectwa i nagrody. A było na co czekać, wyniki chłopców są imponujące.
Pani Dyrektor z dumą podkreśliła wysoką średnią szkoły – 4,72. Dzisiaj 38 chłopców czyli 53,5% wszystkich uczniów dostało świadectwo z wyróżnieniem, a uczniowie klas 6 i 7 również medale – brązowy i srebrny.
Dla wzorowych uczniów z najwyższą średnią na każdym poziomie przygotowane były nagrody specjalne - „Nobilitki”. W klasach czwartych „Nobilitkę” otrzymał: Mikołaj Warzyszyński średnia 5,55, w klasie piątej Maciej Wójcik i Maksymilian Klamski średnia 5,91, w klasie siódmej Patryk Ząbkowski – 5,36.

 

w klasie piątej Maciej Wójcik i Maksymilian Klamski średnia 5,91,

w klasie siódmej Patryk Ząbkowski – 5,36.

   Dzisiejszą uroczystość prowadziła Pani Dyrektor Elżbieta Paciepnik, która wspólnie z naszym gościem specjalnym – prezesem KS „Skra” p. Arturem Szymczykiem, wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i nagrody. W klasie 4a, p. Agnieszki Gorzelak, 5 osób, połowa klasy, otrzymała świadectwo z „paskiem”, w klasie 4b, p. Olgi Kluby ponad 70% osób – 10, w klasie 5, na 22 osoby 13 osób ma wyróżnienie, w kl. 6 – 3 osoby, czyli 1/3 klasy i 7 osób z klasy 7, niemal połowa.

 

    Podsumowana została akcja charytatywna - "Zbiórka nakrętek", konkurs "Wiedzy o sporcie " oraz konkurs "Ekologiczny".

    Pan Dyrektor Tomasz Musiał wraz z Panią Dyrektor pogratulowali chłopcom i ich rodzicom wspaniałych osiągnięć, podziękowali również nauczycielom za ich ciężką ale owocną pracę.

 

    Głos zabrał również Pan prezes Artur Szymczyk, który podziękował Dyrekcji za tworzenie i prowadzenie Szkoły.

      Po pochwałach i podsumowaniach przyszedł czas na część artystyczną przygotowaną przez p. Annę Rosińską i klasę 6. W humorystyczny sposób uczniowie przedstawili kilka lekcji. Na scenie pojawili się nauczyciele, ambitni, zdolni czasem niesforni uczniowie, ludożercy, ostre narzędzia a nawet dzikie zwierzątko klasowe.

            Po obejrzeniu przedstawienia uczniowie i rodzice udali się do klas na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami. Życzymy wszystkim wspaniałych, bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu z nową energią do pracy.

 

© 2019