Rozkład jazdy NOBILITOBUSA 2021/2022

NOBILITO BUS

LINIA NR 1 –NIEBIESKA (15 osób)

Linia nr 1 : SKRZYDLÓW – MIEDŹNO – CZĘSTOCHOWA LINIA NR 1 –NIEBIESKA (15 OSÓB)

06:30 SKRZYDLÓW –  KUBAN (1) bez pon, śr

06:38 KŁOMNICE, ZA MOSTEM–  TRYBULAK M, MILLER M (2)

06:51 RUDNIKI, STRAŻACKA 1–  BŁASZCZYK J (1)

06:58 KOŚCIELEC, SZKOŁA-  TKACZYK H, TUREK (2)

07:04 MYKANÓW, CICHA – KAROŃ M (1)

07.25 MIEDŹNO MATYJA A, BŁACHOWICZ K, MIARKA M, KAROŃ D, KAROŃ S (5)

07:33 KAMYK,PARK – BULSKI J, ŻURAWSKI M (2)

07:35 BIAŁA – FIGZAŁ M (1)

07:50  CZ-W A, SMS BRZEŹNICKA

 

Nazwa linii: CZĘSTOCHOWA – MIEDŹNO – KŁOMNICE LINIA NR 1 –NIEBIESKA (13+3 OSÓB)

Odjazdy ;16:20 SMS BRZEŹNICKA 16:50 Loretańska 

16.38 PKP STRADOM – BREGUŁA B, BACHNIAK Z,L (3)

16.50 LORETAŃSKA – (ŻURAWSKI M, KAROŃ D, KAROŃ S)(3)

17:10 BIAŁA – (FIGZAŁ M) (1)

17:12 KAMYK, PARK – LORETA (ŻURAWSKI M,BULSKI J) (2)

17:22  MIEDŹNO- (MIARKA, MATYJA, BŁACHOWICZ) LORETA (KAROŃ D, KAROŃ S) (5)

17.42 MYKANÓW, CICHA – (KAROŃ M) (1)

17.52 KOŚCIELEC, SZKOŁA-  (TKACZYK H, TUREK) (2)

17:57 RUDNIKI, DINO–  (BŁASZCZYK J) (1)

18.04 KŁOMNICE, ZA MOSTEM– (MILLER M, TRYBULAK M) (1)

KIEROWCA ODPOWIEDZIALNY- PAN ………………Tel. ………………….

 

 


NOBILITO BUS

ZIELONA LINIA NR 2 ZIELONA (13+7 osób)

LINIA NR 2: MYSZKÓW-WOŹNIKI- CZĘSTOCHOWA 13 OSÓB + 7 OSÓB

06.30 MYSZKÓW, BIEDRONKA MERTA K, WALUDA K, SYMA F, OSTASZEWSKI A,SOŁTYSIK B, BRZOSTKIEWICZ S (6)

06.36 MYSZKÓW, PKS BLOKIMALIGŁÓWKA A (1)

06:55 WOŹNIKI, PRZYST. PKS – HAJDA K, HAJDA J, SKROBEK A, WARSZAKOWSKI B, (4)

07:10 STARCZA,ul.GLIWICKA/SZKOLNA – WOJTASIK A (1)

07:15 ŁYSIEC, STRAŻ – WARTA A (1)

07:43 CZ-WA, PKS ORZECHOWSKIEGO – NAJGRODZKI J, BREGUŁA B, PODSIEDLIK K, SZARAWARA M TYCZYŃSKI O, GEMBAŁA D, WOLSKI O (7)

07:50 CZ-WA, SMS BRZEŹNICKA

KIEROWCA ODPOWIEDZIALNY PAN …………….. ; TEL. ……………………

 

Nazwa linii: CZĘSTOCHOWA- WOŹNIKI-KOSZĘCIN 9 +3+4 OSÓB

Odjazdy ;16.20 SMS BRZEŹNICKA

16.35 PKP GŁÓWNY – ( MALIGŁÓWKA M, SYMA F,SOŁTYSIK B, ) (3)

16.45 LORETAŃSKA – HAJDA ,SKROBEK , PODSIEDLIK , WALUDA K, JANECZEK N,OSTASZEWSKI (6)

17.00 PKP GŁÓWNY – PODSIEDLIK K, WALUDA K, JANECZEK , OSTASZEWSKI (4)

17.15 POCZESNA – WASILEWSKI M (1)

17.18 ZAWADA – (SZARAWARA M) (1)

17.28 STARCZA, (WOJTASIK A) (1)

17.42 WOŹNIKI, PRZYST. PKS(HAJDA K, WARSZAKOWSKI B, SKROBEK A)(3)

18.05 KOSZĘCIN – WOLSKI O, GEMBAŁA D, TYCZYŃSKI O (3)

KIEROWCA ODPOWIEDZIALNY PAN ……………. ; TEL……………………

 

 


NOBILITO BUS

LINIA NR 3 – BRĄZOWA (16 osób)

Nazwa linii: KŁOBUCK-HERBY-CZĘSTOCHOWA 16 OSÓB

06.35 KŁOBUCK, MYJNIA TIR– GŁĄB A (1)

06.45 WRĘCZYCA, DŁUGA 96- LIS M (1)

06.52 TRUSKOLASY, KOPERNIKA – KRAWCZYK A (1)

06.54 TRUSKOLASY, OSP – BŁASZCZYK J, CHĘCIŃSKI S(2)

07.00 BÓR ZAPILSKI, PRZYSTANEK PKS– MEROŃ J (1)

07.04 WĘGLOWICE, SZKOŁA – BRONDEL F (1)

07.13 BLACHOWNIA GAĆ – WARZYSZYŃSKI M.I (2)

07.16 BLACHOWNIA, STACJA MOYA – RZEŹNICZEK M(1)

07.20 BLACHOWNIA, BIEDRONKA – CZERKIESKI F, LEŚNIAK D (2)

07.25 ŁOJKI, SKLEP – ŻAKOWSKI D, LEŚNIAK S (2)

07.30 GNASZYN – RZOŃCA P (1)

07.36 CZ-WA – ROCHA CMENTARZ – NIEDZIELSKI J

07:50 CZ-WA, SMS BRZEŹNICKA

KIEROWCA ODPOWIEDZIALNY PAN ……………….Tel.

 

Nazwa linii: CZĘSTOCHOWA-TRUSKOLASY-KŁOBUCK (13 OSÓB)

Odjazdy; 16:20  SMS BRZEŹNICKA  15 OSÓB

16.48 GNASZYN – (RZOŃCA P) (1)   

16.53 BLACHOWNIA, (CZERKIESKI, ŻAKOWSKI D, LEŚNIAK D, LEŚNIAK S)  (4)

16.59 BLACHOWNIA, STACJA MOYA (RZEŹNICZEK M) (1)

17.02 BLACHOWNIA GAĆ – (WARZYSZYŃSKA IGA,MIKOŁAJ) (2)

17.06 WĘGLOWICE SZKOŁA BRONDEL F (1)

17.09 BÓR ZAPILSKI, PRZYSTANEK PKS (MEROŃ J)(1)

17.15 TRUSKOLASY, KOPERNIKA/OSP – (KRAWCZYK A, BŁASZCZYK J, CHĘCIŃSKI S) (3)

17.25 WRĘCZYCA, DŁUGA 96- ( LIS M) (1)

17.33 KŁOBUCK, RYNEK (GŁĄB A )(1)

KIEROWCA ODPOWIEDZIALNY PAN…………………..Tel.

 

Close Menu